Domů : Přípony souborů : .pnach Soubor

.pnach Přípona souboru

Typ souboruPCSX2 Patch File

Vývojář PCSX2
Kategorie Game Files
Formát Text

.PNACH číslo volby

Soubor PNACH je soubor s kódem, který používá PCSX2, emulátor hry pro hry PlayStation 2. obsahuje data, která umožňují kódům GameShark nebo Code Breaker nebo jiným typům podvodů. Soubory PNACH zahrnují název hry, verzi hry (např. SLUS) a kódy.

Více informací

Soubory PNACH se ukládají ve formátu prostého textu a lze je upravovat pomocí libovolného textového editoru. Je však nutné přejmenovat příponu „.pnach“ na „.txt“ a otevřít soubor. Poté přejmenujte příponu na „.pnach“.

Kódy jsou hexadecimální kód, který je používá emulátor pro vkládání modifikovaných dat do emulované hry v určitém datovém bodě. Zde je obsah příkladu souboru PNACH:

gametitle = Moje hra [SLUS 12345] (U) comment = Komentář = 1, EE, 0032C220, slovo, 000000FF

Předpona jména PNACH musí obsahovat kód CRC daný hře PlayStation. Musí být také uložen v adresáři patchů instalace PCSX2. PCSX2 automaticky načítá soubory PNACH, které mají kód CRC, který odpovídá kódu CRC hry.

POZNÁMKA: Termín „pnach“ je vyslovován „patch“.

Programy, které otevírají PNACH soubory
Windows
PCSX2
Linux
PCSX2

O PNACH soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pnach a jak ji otevřít.

Typ souboru PCSX2 Patch File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře