Domů : Přípony souborů : Format .pkg

.pkg soubor

Typ souboru 1:Symbian Package File

Vývojář Nokia
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

Co je to soubor PKG?

Soubor PKG je balíček vytvořený pro zařízení se systémem Symbian OS. Obsahuje instrukce ve formátu prostého textu, které jsou nutné k vytvoření souboru .SIS , včetně jména dodavatele, závislostí softwaru a souborů aplikací, které chcete kopírovat.

Více informací

Soubory PKG se používají k vytvoření souboru SIS s příkazem "makesis", který je součástí nástroje CreateSIS.

Programy, které otevírají PKG soubory
Windows
CreateSIS
Easy SIS Creator
UnSIS

Typ souboru 2:Mac OS X Installer Package

Vývojář Apple
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

.PKG druhá možnost

Soubor PKG je soubor komprimovaných instalačních souborů používaných k instalaci softwarového programu. Běžně se používá pro instalaci softwaru v systému Mac OS X a může být instalován individuálně nebo na něj odkazuje instalační skript, který je součástí softwaru.

Více informací

Chcete-li nainstalovat soubory, poklepejte na balíček. Klepněte pravým tlačítkem myši (klepněte na položku Control-click) a vyberte položku „Show Package Contents“ (Zobrazit obsah balíčku) a zobrazte soubory uložené v balíčku. Apple Installer je vestavěný nástroj pro otevírání souborů PKG obsažených v systému Mac OS X.

Programy, které otevírají PKG soubory
Macintosh
Apple Installer
CharlesSoft Pacifist

Typ souboru 3:PlayStation Store Downloaded Package

Vývojář Sony
Kategorie Game Files
Formát N/A

.PKG třetí možnost

Soubor PKG je soubor stažený z obchodu PlayStation Store společnosti Sony, internetového obchodu s hrami, filmy a ukázkami zařízení PS3 a PSP. Je uložen v šifrovaném formátu, který je rozpoznán pouze kompatibilními zařízeními Sony a je používán speciálně pro hry ke stažení, aktualizace her a ukázky.

Více informací

Balíčky stažené z obchodu PlayStation Store lze přenést do PSP nebo PS3 přes USB, Memory Stick nebo síťové připojení.

Programy, které otevírají PKG soubory
Windows
Transfer to a Sony PS3 or PSP
Macintosh
Transfer to a Sony PS3 or PSP

Typ souboru 4:Midtown Madness 2 Model File

Vývojář Microsoft
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.PKG čtvrtá možnost

Herní datový soubor používaný Midtown Madness 2 (MM2), 3D závodní hra; uloží 3D model automobilu; nachází se v .AR herních archivech a lze jej editovat pomocí ZModeler.

Programy, které otevírají PKG soubory

Typ souboru 5:CoCreate OneSpace Modeling Package File

Vývojář Parametric Technology
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Zip

.PKG pátá možnost

Soubor vytvořený softwarovými programy CoCreate, které se používají pro 3D modelování; obsahuje soubory pro 3D model v komprimovaném formátu; používá se ke zmenšení velikosti modelu pro přenos přes internet.

Více informací

Soubory PKG v modelování 2005 nebo dřívější používají kompresi proprietární a CPIO ( .CPIO files). PKG soubory v modelování 2006 a novějším použití komprese Zip.

POZNÁMKA: CoCreate OneSpace Modelování je nyní známé jako CoCreate Modelování. To bylo také dříve známé jako OneSpace Designer Modelování a SolidDesigner.

Programy, které otevírají PKG soubory
Windows
Adobe Acrobat
Parametric Technology CoCreate Modeling
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

O PKG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pkg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CoCreate OneSpace Modeling Package File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Jako uživatele Macu mě vždy zajímalo, jaký je rozdíl mezi instalačními soubory .pkg a .dmg. Díky vašemu skvělému vysvětlení teď vím, že .pkg jsou výhodnější, když je třeba odkázat na instalační skript. Jejich otevření je opravdu snadné, protože pouhým dvojklikem na ně vyskočí instalátor a já jsem schopen nainstalovat svůj program. Nevěděl jsem však, že tato přípona má více populárních využití! Je skvělé, že tyto soubory používala také služba PlayStation ke stahování a ukládání her a filmů. Jsem si jistý, že tím byly jejich soubory v bezpečí a zašifrované. Zajímalo by mě, jak může být rozšíření tak všestranné, že dokáže ukládat takové různé typy dat. Děkuji za srozumitelné vysvětlení!