Domů : Přípony souborů : Format .pgal

.pgal soubor

Typ souboru :Photo! 3D Album Gallery

Vývojář Photo!
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PGAL?

Soubor PGAL obsahuje galerii obrázků vytvořených programem Photo! 3D Album, program sloužící k prezentaci obrázků ve 3D prostředí, jako je například umělecká galerie nebo egyptská pyramida. Ukládá obrázky JPEG importované uživatelem v prostředí 3D galerie.

Více informací

Soubor PGAL otevřený v aplikaci Photo! 3D Album 1.2

Foto! 3D Album umožňuje vybrat šablonu návrhu a přidat fotografie JPEG do rámců v rámci tohoto návrhu galerie. Po importu fotografií si můžete prohlédnout jejich náhled v galerii a vybrat si, zda se mají v rámečku přizpůsobit, oříznout nebo otočit. Po zobrazení náhledu můžete galerii uložit jako soubor PGAL, který vám umožní později otevřít galerii pro účely úpravy nebo prohlížení.  Galerie PGAL můžete ukládat lokálně do počítače, vypalovat na disk CD / DVD nebo je ukládat na webové stránky.

Galerie, ze kterých si můžete vybrat, patří Galerie umění, Kemp, Čínská zahrada, Výstavní síň, Glamour výstava, Halloween, Neon bludiště, pyramidy a Showroom.

Programy, které otevírají PGAL soubory

O PGAL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pgal a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Photo! 3D Album Gallery, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.