Domů : Přípony souborů : .pf Soubor

.pf Přípona souboru

Typ souboru1Private File

Vývojář Smith Micro
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

Co je to PF soubor?

Soubor PF je soubor chráněný heslem, který je komprimován a zašifrován nástrojem Stuffit Deluxe, populárním nástrojem pro kompresi a rozšiřování souborů. Je to podobné souboru .SIT , ale pro dešifrování a dekomprimaci je třeba heslo. Soubory PF se často používají pro archivaci důvěrných nebo osobních údajů.

Více informací

Soubory PF můžete otevřít pomocí programu Stuffit Deluxe ve Windows nebo makrech. Soubory PF se však neotevře, pokud nezadáte správné heslo. Je také důležité extrahovat obsah souboru PF na bezpečném zařízení, protože obsah, který může být dokument, obrázky, videa atd., Je s největší pravděpodobností citlivý.

Programy, které otevírají PF soubory
Windows
Smith Micro StuffIt Deluxe for Windows
Smith Micro StuffIt Deluxe
Macintosh
Smith Micro Stuffit Deluxe Mac

Typ souboru2Windows Prefetcher File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PF číslo volby 2

Soubor vytvořený programem Prefetcher, složka Správce paměti systému Windows, která urychluje proces spouštění a načítání aplikací; obsahuje záznam tras událostí Prefetcher; zaznamenává, ke kterému kódu a datům se přistupuje při zaváděcích procesech a aplikacích.

Více informací

Soubory PF jsou obvykle uloženy v adresáři Windows Prefetch. Soubor trasování procesu spouštění má vždy název NTOSBOOT-B00DFAAD.PF.

POZNÁMKA: Soubory PF jsou používány systémem Windows XP nebo novějším.

Programy, které otevírají PF soubory
Windows
Microsoft Prefetcher

O PF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pf a jak ji otevřít.

Typ souboru Windows Prefetcher File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře