Domů : Přípony souborů : Format .pdex

.pdex soubor

Typ souboru :Orient Computer Encrypted Data File

Vývojář Orient Computer
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

Co je to soubor PDEX?

Soubor PDEX je šifrovaný datový soubor vytvořený softwarem pro šifrování softwaru Orient Computer. Obsahuje soubor, který byl šifrován pro účely zabezpečení, jako je například ochrana před napadením škodlivým softwarem nebo neoprávněným přístupem. Soubory PDEX mohou být vytvořeny pomocí ProtectData, Mail Protect, OricomSecureFP a složky zabezpečení.

Více informací

Soubory PDEX jsou uloženy v šifrovaném formátu, který je podporován pouze programem Orient Computer, který soubor vytvořil. Soubory PDEX lze použít pro různé účely v závislosti na programu, který je vytváří. Mail Protect vytváří soubory PDEX pro ochranu obsahu e-mailu a složky zabezpečení vytváří soubory PDEX pro ochranu souborů uživatelů před útoky ransomware.

Společné PDEX názvy souborů

[název_souboru]. [přípona] .pdex - Rozšíření PDEX je připojeno k souboru, když je šifrováno. Soubor sample.xlsx se například stane sample.xlsx.pdex.

Programy, které otevírají PDEX soubory

O PDEX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdex a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Orient Computer Encrypted Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.