Domů : Přípony souborů : .pdex Soubor

.pdex Přípona souboru

Typ souboruOrient Computer Encrypted Data File

Vývojář Orient Computer
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.PDEX číslo volby

Soubor PDEX je šifrovaný datový soubor vytvořený softwarem pro šifrování softwaru Orient Computer. Obsahuje soubor, který byl šifrován pro účely zabezpečení, jako je například ochrana před napadením škodlivým softwarem nebo neoprávněným přístupem. Soubory PDEX mohou být vytvořeny pomocí ProtectData, Mail Protect, OricomSecureFP a složky zabezpečení.

Více informací

Soubory PDEX jsou uloženy v šifrovaném formátu, který je podporován pouze programem Orient Computer, který soubor vytvořil. Soubory PDEX lze použít pro různé účely v závislosti na programu, který je vytváří. Mail Protect vytváří soubory PDEX pro ochranu obsahu e-mailu a složky zabezpečení vytváří soubory PDEX pro ochranu souborů uživatelů před útoky ransomware.

Společné PDEX názvy souborů

[název_souboru]. [přípona] .pdex - Rozšíření PDEX je připojeno k souboru, když je šifrováno. Soubor sample.xlsx se například stane sample.xlsx.pdex.

Programy, které otevírají PDEX soubory

O PDEX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdex a jak ji otevřít.

Typ souboru Orient Computer Encrypted Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře