Domů : Přípony souborů : .pcf Soubor

.pcf Přípona souboru

Typ souboru1PaintCAD Font

Vývojář PaintCAD
Kategorie Soubory písem
Formát N/A

Co je to PCF soubor?

Formát písma používaný programem PaintCAD, program pro kreslení vyvinutý pro mobilní telefony s podporou jazyka Java; obsahuje sérii bitmapových obrázků pro znaky v písmu; slouží k psaní textu v programu PaintCAD.

Více informací

POZNÁMKA: PaintCAD je určen především pro mobilní zařízení. Vzhledem k tomu, že se jedná o program Java, bude spuštěn pouze na počítači, je-li nainstalován jazyk Java.

Programy, které otevírají PCF soubory
Linux
PaintCAD

Typ souboru2Valve Particle System File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

.PCF číslo volby 2

Soubor používaný zdrojem Valve, herním enginem používaným pro výrobu stříleček první osoby; ukládá systém částic, který simuluje kouř, oheň, výbuchy nebo jinou událost hromadných částic; lze použít pro vytváření vlastních herních úprav.

Více informací

Sada pro vývojový nástroj Valve Source obsahuje nástroj nazvaný Editor částic, který lze použít k prohlížení a úpravám souborů PCF.

Programy, které otevírají PCF soubory
Windows
Valve Source

O PCF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pcf a jak ji otevřít.

Typ souboru Valve Particle System File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře