Domů : Přípony souborů : Format .pbk

.pbk soubor

Typ souboru 1:Dial-Up Phone Book File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PBK?

Datový soubor používaný nástrojem Síťová připojení v systému Microsoft Windows, který je také označován jako telefonní seznam vzdáleného přístupu; ukládá uložená nastavení telefonického připojení, včetně telefonních čísel, přihlášení a hesel; mohou ukládat data pro více připojení.

Programy, které otevírají PBK soubory

Typ souboru 2:Pixel Bender Kernel File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

.PBK druhá možnost

Programový soubor vytvořený nástrojem Pixel Bender Toolkit, aplikací Adobe, která se používá pro vytváření vlastních obrazových filtrů pro programy jako Photoshop a After Effects; obsahuje zdrojový kód napsaný v jazyce jádra Pixel Bender, který používá syntaxi podobnou C.

Více informací

Sada nástrojů Pixel Bender Toolkit je určena pro vytváření nízkoúrovňových algoritmů pro zpracování obrazu, které efektivně kompilují pro provádění na víceprocesorových systémech GPU a CPU. Jazyk Pixel Bender umožňuje vývojářům psát vysoce optimalizované algoritmy pro manipulaci s obrázky.

POZNÁMKA: Soubory PBK mohou být zkompilovány do souborů .PBJ , což jsou filtry, které lze použít v přehrávači Adobe Flash Player.

Programy, které otevírají PBK soubory

O PBK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pbk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Pixel Bender Kernel File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Chtěl jsem si vytvořit vlastní filtr obrázků pro Photoshop a After Effects a nebyl jsem si jistý, kde začít. Děkuji za vysvětlení přípony .pbk. Nevěděl jsem, že existuje sada nástrojů Pixel Bender Toolkit od společnosti Adobe a že je zdarma! Vypadá to na pěkný nástroj pro vytváření algoritmů zpracování pro lepší filtry a ilustrace. Škoda, že se dají naprogramovat pouze v syntaxi C, protože si nejsem úplně jistý, jak to funguje. Budu však muset ještě něco prozkoumat! Četl jsem také o použití tohoto rozšíření jako souboru telefonního seznamu. Zdá se mi to jako prastarý systém, ale jsem si jistý, že před několika lety to musel být užitečný nástroj. Děkuji za vysvětlení!