Domů : Přípony souborů : Format .pbf

.pbf soubor

Typ souboru 1:Paragon Backup File

Vývojář Paragon Software Group
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor PBF?

Záložní archiv vytvořený jedním z aplikací Paragon pro zálohování a obnovu; ukládá záložní soubory v proprietárním formátu; lze procházet v rámci softwaru, který umožňuje uživatelům obnovit jednotlivé soubory nebo celý souborový systém.

Více informací

Kromě záloh systému se soubory PBF často používají pro migraci souborových systémů Windows mezi verzemi operačních systémů Windows.

Programy, které otevírají PBF soubory

Typ souboru 2:PowerBackup Data File

Vývojář CyberLink
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.PBF druhá možnost

Zálohovací archiv vytvořený programem CyberLink PowerBackup, aplikace pro zálohování a obnovu dat; ukládá kolekci zálohovaných souborů a složek; lze použít pro plné, diferenciální nebo přírůstkové strategie zálohování; slouží k obnově souborů pomocí aplikace PowerBackup.

Více informací

PowerBackup může vytvářet zálohy v pravidelných intervalech prostřednictvím komponenty plánovače úloh, která používá soubory úloh .PBJ .

Programy, které otevírají PBF soubory
Windows
CyberLink PowerBackup 2.6
CyberLink Media Suite

Typ souboru 3:Pinnacle Sample Bank

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.PBF třetí možnost

Obsahuje ukázky zvuku, které lze načíst do zvukového softwaru Turtle Beach nebo externích syntezátorů; reference .WAV soubory, které musí být uloženy ve stejném adresáři.

Programy, které otevírají PBF soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Voyetra Turtle Beach Pinnacle Project Studio

O PBF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pbf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Pinnacle Sample Bank, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Přečetl jsem si všechny soubory .pbf na vašem záznamu. Přítel mi řekl o tom, jak FileInfo uchovává vlastnosti přípon. Vytvoření zálohy souborů v počítači je jednou z nejdůležitějších věcí. Lidé nikdy neví, kdy se jim stáhne malware a mohou přijít o všechno. Proto jsem se chtěl dozvědět něco o souborech PBF. Netušil jsem, že je vytvořila společnost CyberLink. Líbí se mi, protože mají různé využití, například pro strategie úplného nebo rozdílového zálohování. I když by program měl být i na AppStore, budu muset zůstat u něj na svém notebooku DELL. Velmi důležitá byla sekce "další informace". Od nynějška budu zálohování plánovat. Jediné, co mě trápí, je to, že se vytvářejí s jiným rozšířením, ale to je jedno. Ještě jednou díky za informace!