Domů : Přípony souborů : Format .par

.par soubor

Typ souboru 1:FMS Aircraft Parameters File

Vývojář FMS
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to soubor PAR?

Soubor PAR je soubor parametrů letadla používaný FMS (Flying-Model-Simulator), simulační hra pro Windows. Uloží geometrii a fyzikální vlastnosti letounu, jako jsou hmotnost, těžiště a momenty setrvačnosti. PAR soubory se používají pro tvorbu letadel ve hře.

Více informací

Soubory PAR jsou jedním z několika souborů, které obsahují celková data letadla pro hru. Mohou existovat například další soubory 3D modelu, rastrové textury a zvuky.

Programy, které otevírají PAR soubory
Windows
FMS

Typ souboru 2:Parchive Index File

Vývojář Parchive
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

.PAR druhá možnost

Indexový soubor obsahující skupinu paritních svazků v archivu Parchive (nebo sady paritních svazků); lze použít k obnovení archivu souborů při ztrátě jednoho ze souborů obsažených v archivu.

Programy, které otevírají PAR soubory
Windows
parchive
QuickPar
Linux
parchive
PyPar2
Macintosh
MacPAR deLuxe
UnRarX

Typ souboru 3:Solid Edge Part File

Vývojář Siemens PLM Software
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.PAR třetí možnost

Soubor součásti vytvořený programem Solid Edge, program používaný k vytváření návrhů 3D produktů; obsahuje konstrukci součásti, včetně geometrie, vzhledu a strukturálních informací; slouží k ukládání informací o součástech v procesu návrhu produktu.

Více informací

Pevný Egde může simulovat součásti, aby mohli studovat jejich výkon před jejich výrobou.

Programy, které otevírají PAR soubory
Windows
Adobe Acrobat
Siemens Solid Edge
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

Typ souboru 4:Dedicated Micros DVR Recording

Vývojář Dedicated Micros
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.PAR čtvrtá možnost

Digitální video formát používaný Dedicated Micros DVR; pro komerční i profesní účely; uloženy v proprietárním formátu, který lze stáhnout do počítače a zobrazit pomocí softwaru NetVu.

Programy, které otevírají PAR soubory
Windows
Dedicated Micros NetVu ObserVer
Dedicated Micros NetVu Investigator
Macintosh
Dedicated Micros NetVu Investigator

O PAR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .par a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Dedicated Micros DVR Recording, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Hrál jsem Flying-Model-Simulator na Windows, když se začal chovat divně. Rozhodl jsem se podívat do souborů, které používá, a zjistil jsem, že problém může být v mých souborech .par. Děkuji, že jsi o této příponě napsal více! Bylo užitečné dozvědět se, co všechno může být v tomto typu souboru uloženo. Po dlouhém hledání se mi nepodařilo najít problém v mé hře. Přesto bylo opravdu dobré dozvědět se, že mohu tyto soubory najít na internetu a otevřít je pomocí hry. Tento přístup tedy v budoucnu vyzkouším. O jeho použití k indexování paritních svazků jsem se dočetl také na serveru Parchive. V této oblasti se nevyznám, ale váš výklad o ní byl opravdu dobrý! Děkuji vám za všechno!