Domů : Přípony souborů : .osz Soubor

.osz Přípona souboru

Typ souboru1Osu! Beatmap File

Vývojář peppy
Kategorie Game Files
Formát Zip

Co je to OSZ soubor?

Soubor OSZ je datový soubor komprimovaný programem Zip, který používá osu !, rytmická hra, ve které hráči kliknou na vizuální podněty v synchronizaci s hudbou. Obsahuje beatmapu, která obsahuje písničku, grafiku a časování a umístění kliknutí. Soubory OSZ umožňují hráčům ukládat a sdílet vlastní beatmapy.

Více informací

Soubor OSZ otevřený v opsu! 7

Uživatelé obvykle hrají OSZ soubory s osu !, které jsou dostupné pro Windows. Můžete však také přehrávat OSZ soubory v opsu !, což je open source osu! klient dostupný pro Windows, MacOS, Linux a Android.

Soubory OSZ můžete otevřít přetažením přímo do osu! herní okno. V opsu !, můžete otevřít soubor OSZ procházením jeho umístění a jeho importem. Můžete také stáhnout další soubory OSZ přímo v opsu !.

Programy, které otevírají OSZ soubory
Windows
osu!
Android
opsu!

Typ souboru2OpenLP Service File

Vývojář OpenLP
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.OSZ číslo volby 2

Soubor vytvořený OpenLP, bezplatná aplikace sloužící k vytváření multimediálních prezentací bohoslužeb; mohou obsahovat texty písní, audio a video data, prezentace v PowerPointu a další multimediální data; s projektorem, který zobrazuje obsah na obrazovce.

Více informací

POZNÁMKA: OpenLP je zkratka pro "Open Source Lyrics Projection".

Programy, které otevírají OSZ soubory
Linux
OpenLP

O OSZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .osz a jak ji otevřít.

Typ souboru OpenLP Service File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře