Domů : Přípony souborů : Format .onepkg

.onepkg soubor

Typ souboru :Microsoft OneNote Package File

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor ONEPKG?

Soubor balíčku vytvořený programem OneNote, který umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat informace o digitálních poznámkách; obsahuje více souborů OneNote zabalených do jednoho archivu; slouží k publikování poznámek ostatním uživatelům a zálohování souborů OneNote.

Více informací

Soubory ONEPKG mohou být importovány nebo "rozbaleny" do místní složky poklepáním na soubor a výběrem cílové složky v aplikaci OneNote.

Programy, které otevírají ONEPKG soubory
Windows
Ability Office
Microsoft OneNote 2016

O ONEPKG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .onepkg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Microsoft OneNote Package File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Tento formát souboru .onepkg jsem již vyzkoušel. OneNote je skutečně vhodný, pokud jde o publikování poznámek. Hledal jsem tento typ souboru od té doby, že můj obor práce vyžaduje, abych vytvářel poznámky a zároveň je organizoval. Jsem uživatelem systému Windows a od té doby, co ho používám, je perfektní! Kdykoli jsem na cestách, mohu ke svým poznámkám přistupovat také pomocí telefonu s Androidem a stále je aktualizovat. Vlastně jsem ho minulý týden doporučil své sestře a ta si ho už zamilovala, protože ten formát souborů je uživatelsky přívětivý a poskytuje snadný přístup. Používá Mac a říkala, že jí to funguje docela dobře. Váš článek doporučím také svým kolegům v práci. Těším se na další aktualizace tohoto OneNote!