Domů : Přípony souborů : Format .one

.one soubor

Typ souboru :OneNote Document

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor ONE?

Soubor ONE je dokument vytvořený programem OneNote, což je program pro psaní poznámek vyvinutý společností Microsoft. Obsahuje jednu nebo více sekcí, které ukládají jednu nebo více stránek. Soubory ONE mohou obsahovat text, digitalizovaný rukopis a objekty vložené z jiných aplikací, jako jsou obrázky, výkresy a zvukové / videoklipy.

Více informací

soubor ONE otevřený v aplikaci Microsoft OneNote 2016

Soubor ONE je hlavním typem souboru přidruženým k aplikaci OneNote. Když vytvoříte nový notebook v programu, automaticky se vytvoří soubor ONE a automaticky se uloží při práci. Když otevřete soubor ONE, rozhraní obsahuje stránku, do které můžete vložit text, obrázky, výkresy, tvary, tabulky a odkazy. Můžete také zvolit synchronizaci souborů ONE v cloudu, aby byly aktualizovány ve všech zařízeních.

OneNote je dodáván se systémem Windows 10 a je součástí sady Microsoft Office. Je také k dispozici pro MacOS, Windows Phone, Android a iOS. Účelem programu je umožnit psát nebo psát poznámky, které mohou být sdíleny s ostatními uživateli.

Programy, které otevírají ONE soubory
Windows
Ability Office
Microsoft OneNote 2016
Macintosh
Microsoft OneNote

O ONE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .one a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OneNote Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, brácho. Dočetl jsem celý tvůj článek o příponě souboru .one. Bylo obrovské najít všechny tyto skutečnosti, protože jsem nyní schopen pochopit, jak je používat a které programy používat. Je nějaký důvod používat Gorrilzed Outline nebo OneNote? Jsem uživatelem zařízení se systémem Windows i Mac, ale bylo by dobré mít o tom nějaké informace. Mnoho lidí zná daleko lépe OneNote, i já jsem o něm slyšel více. Poprvé slyším o rozšíření, které používají, a o tom, že jeden soubor ONE může obsahovat několik stránek poznámek. Existuje nějaký limit, kolik stránek mohou pojmout? Jedna z nejlepších věcí na těchto souborech je, že v nich můžete mít i video nebo zvukové klipy. Díky!