Domů : Přípony souborů : Format .off

.off soubor

Typ souboru :Object File Format

Vývojář N/A
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

Co je to soubor OFF?

Formát založený na ASCII používaný pro popis 3D objektů; definuje kolekce rovinných polygonů a vrcholů, které vytvářejí povrch objektu.

Více informací

Každý soubor OFF začíná klíčovým slovem "OFF". Další řádek obsahuje počet vrcholů, ploch a hran modelu. Svislosti a plochy jsou uvedeny se souřadnicemi x, y, z, jeden na řádek.

Programy, které otevírají OFF soubory
Windows
MeshLab
GLC_Player
Linux
MeshLab
GLC_Player
RoffView
Macintosh
MeshLab
GLC_Player

O OFF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .off a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Object File Format, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Děkuji za vysvětlení účelu přípony souboru .off. Nyní jsem pracoval s několika programy pro 3D návrh. Ale stále si nejsem jistý, který je nejlepší a nejlépe vyhovuje tomu, s čím chci pracovat. Informace sdílené ve vašem příspěvku mi pomohly najít odpověď. Bylo zajímavé se dočíst, že soubory OFF definují kolekce rovinných polygonů. Jak vypadá popis 3D objektu? Mít k dispozici obrázek by mi to pomohlo trochu lépe pochopit. Přesto je pochopení toho, jak fungují a jak začínají, super. Další super fakt tam je, jak používají souřadnice x, y a z pro vrcholy a stěny. O MeshLabu jsem už věděl, budu muset vyzkoušet ostatní uvedené. Jen tak dál!