Domů : Přípony souborů : .ocx Soubor

.ocx Přípona souboru

Typ souboruActiveX Control

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

.OCX číslo volby

Soubor OCX je soubor objektu vytvořený různými programy pro vývoj softwaru, například Microsoft Visual Studio, a používá se v rámci formulářů ActiveX. Obsahuje kontrolní chování, které jsou obvykle spouštěny událostmi uživatele nebo programu a mohou být použity pro funkce, jako je změna velikosti okna a manipulace s posuvem posuvníku. Soubory OCX jsou běžně psány v programovacích jazycích, jako je Visual Basic nebo C ++.

Více informací

Soubory OCX byly původně nazývány vlastními ovládacími prvky OL (Object Linking and Embedding), ale nyní se označují jako ovládací prvky ActiveX, což je objekt komponenty používaný v technologiích ActiveX společnosti Microsoft.

Společné OCX názvy souborů

mscomctl.ocx - Název souboru OCX, který obsahuje aktualizaci běžných ovládacích prvků pro aplikaci Microsoft Visual Basic 6.0.

comctl32.ocx - Název souboru OCX, který obsahuje aktualizaci běžných ovládacích prvků pro Microsoft Visual Basic 6.0.

Programy, které otevírají OCX soubory
Windows
Microsoft Visual Studio

O OCX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ocx a jak ji otevřít.

Typ souboru ActiveX Control, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře