Domů : Přípony souborů : .nwcab Soubor

.nwcab Přípona souboru

Typ souboruNeat Cabinet File

Vývojář The Neat Company
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.NWCAB číslo volby

Soubor NWCAB je soubor kabinetu vytvořený Neat 5, organizátorem digitálních dokumentů. Obsahuje skříňku, která obsahuje informace o všech naskenovaných dokumentech, kontaktech a účtenkách ve skříni. NWCAB soubory jsou automaticky vytvořeny při spuštění Neat.

Více informací

Soubor NWCAB se s největší pravděpodobností zobrazí, pouze pokud ve složce Dokumenty prohledáváte složku Neat Data. Obvykle existují dva další soubory ve složce Neat Data se souborem NWCAB: Soubor Neatworks a soubor obrázku, oba s příponou ".nwdb".

Pokud narazíte na chybovou zprávu oznamující, že databázi Neat nelze otevřít, nejspíše to znamená, že soubor v databázi je poškozen, uzamčen jiným programem nebo chybí. Měli byste zkontrolovat, zda jsou všechny tři soubory ve složce Neat Data. Pokud jeden ze tří souborů chybí, způsobí to chybové hlášení.

POZNÁMKA: Pokud chcete sdílet soubor NWCAB, můžete jej exportovat jako soubor .NDX .

Společné NWCAB názvy souborů

Moje Cabinet.nwcab - Výchozí název určený souborům NWCAB, když jsou vytvořeny příkazem Neat.

Programy, které otevírají NWCAB soubory

O NWCAB soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nwcab a jak ji otevřít.

Typ souboru Neat Cabinet File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře