Domů : Přípony souborů : Format .nwc

.nwc soubor

Typ souboru 1:NoteWorthy Composer File

Vývojář NoteWorthy
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor NWC?

Hudební kompozice vytvořená pomocí nástroje NoteWorthy Composer, nástroje pro vytváření zápisů pro systém Windows; můžete vytvářet, nahrávat, upravovat, tisknout a přehrávat hudební partitury v čistém hudebním zápisu.

Více informací

Soubory NWC lze načíst, provádět a tisknout pomocí aplikace ViewWorthy Composer Viewer zdarma.

Programy, které otevírají NWC soubory
Windows
Myriad Harmony Assistant
NoteWorthy Composer (commercial)
NoteWorthy Composer Viewer (free)
NoteWorthy Player (free)
Linux
Myriad Harmony Assistant
Macintosh
Myriad Harmony Assistant

Typ souboru 2:Navisworks Cache File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

.NWC druhá možnost

Soubor mezipaměti vytvořený programem Navisworks, softwarový balíček používaný pro vytváření recenzí CAD návrhů; automaticky generován programem Navisworks při importu souborů CAD do sady pracovních souborů (soubor .NWF ); uloží geometrii modelu a metadata v nativním formátu pro Navisworks; umožňuje rychlejší načítání modelů.

Více informací

Soubory NWC mohou být generovány jinými softwarovými produkty, například Autodesk Revit. To umožňuje ostatním CAD nástrojům přenášet data modelu, aby mohla být rychle importována do Navisworks.

Programy, které otevírají NWC soubory

O NWC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nwc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Navisworks Cache File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Studuji hudbu a v tomto semestru se učíme hudební skladby pomocí softwaru NoteWorthy. Děkuji vám za článek o příponě .nwc! Když jsem si přečetl sylabus od svého profesora, trochu mě to zarazilo, protože nevysvětlil, co všechno můžeme s tímto souborem dělat. Na druhou stranu vaše vysvětlení bylo perfektní! Nejenže jste mě povzbudil, abych si program vyzkoušel a zjistil jeho možnosti, ale také jsem se chtěl dozvědět více o souboru .nwc a jeho možnostech personalizace. Zkusil jsem si stáhnout NoteWorthy a vytvořit svůj první soubor v čistě hudební notaci. Váš článek mi poskytl všechny potřebné instrukce a já byl v mžiku připraven! Děkuji vám za inspiraci a vedení tohoto záznamu.