Domů : Přípony souborů : Format .npk

.npk soubor

Typ souboru :MikroTik Software Package

Vývojář MikroTik
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

Co je to soubor NPK?

Soubor NPK je softwarový balík, který se používá pro doručování a instalaci aktualizací směrovačů MikroTik. Obsahuje informace o softwaru MikroTik RouterOS, které zahrnují IP adresu, IP službu, ethernetová rozhraní, sériový port a lokální správu uživatelů, nastavení e-mailu, konfiguraci mostů a informace o řízení balíků a systémových prostředků. Soubory NPK jsou uloženy ve formátu komprimovaného binárního balíčku.

Více informací

Soubory NPK se s největší pravděpodobností setkáte pouze tehdy, pokud vlastníte směrovač MikroTik. Soubory NPK si můžete stáhnout z webových stránek MikroTik a nahrát na router MikroTrik pro aktualizaci RouterOS. Před dokončením aktualizace musí být směrovač restartován.

Zde je několik příkladů názvů balíků softwaru NPK a jejich obsahu:

POZNÁMKA: MikroTik je lotyšská společnost, která se specializuje na vývoj směrovačů a bezdrátových IPS systémů.

Společné NPK názvy souborů

[název, který popisuje obsah] - [verze] .npk - Názvy souborů NPK obvykle obsahují název, který odkazuje na jeho obsah a číslo verze, například systm-2.0.npk nebo farsync-1.5.npk.

Programy, které otevírají NPK soubory
Windows
Upload NPK file to MikroTrik router
Linux
Upload NPK file to MikroTrik router
Macintosh
Upload NPK file to MikroTrik router

O NPK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .npk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MikroTik Software Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.