Domů : Přípony souborů : .nam Soubor

.nam Přípona souboru

Typ souboru1Aqua3D Network File

Vývojář Aqua3D
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to NAM soubor?

Datový soubor používaný programem Aqua3D, program používaný pro simulaci podvodních akustických sítí; ukládá data, která inicializují síťové prostředí; zahrnuje rozměry simulačního prostoru, polohy uzlů, události přenosu signálu; se zobrazí jako 3D prostředí v softwaru.

Více informací

POZNÁMKA: Přípona souboru ".nam" pochází z Network AniMator (NAM), softwarového balíku, který byl vyvinut od společnosti Aqua3D.

Programy, které otevírají NAM soubory
Linux
Aqua3D

Typ souboru2G.E.C.K. Mod Data File

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Game Files
Formát N/A

.NAM číslo volby 2

Soubor používaný programem GECK (Kit of Eden Creation Kit), program používaný pro vytváření vlastních modifikací ("mods") pro hry Fallout 3 a Fallout: New Vegas; mohou být zahrnuty jako součást balíčku mod a ukládá data, která nutí balíček mod na načtení hry.

Více informací

NAM soubory jsou někdy ručně odstraněny, takže GECK automaticky nenačte odpovídající balíček mod.

Programy, které otevírají NAM soubory

Typ souboru3MODFLOW Name File

Vývojář U.S. Geological Survey
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.NAM číslo volby 3

Datový soubor používaný programem MODFLOW, program vyvinutý společností USGS (US Geological Survey) a používaný pro modelování toků podzemních vod; uloženy ve formátu prostého textu a obsahují seznam datových souborů MODFLOW a jednotkových hodnot; slouží jako vstup pro simulaci průtoku vody MODFLOW.

Programy, které otevírají NAM soubory
Windows
USGS MODFLOW

O NAM soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nam a jak ji otevřít.

Typ souboru MODFLOW Name File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře