Domů : Přípony souborů : Format .mxi

.mxi soubor

Typ souboru 1:Adobe Extension Information File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor MXI?

Soubor používaný programem Adobe Extension Manager, program používaný k organizaci rozšíření aplikací sady Adobe Creative Suite; popisuje balíček rozšíření .MXP a obsahuje název rozšíření, číslo verze a typ; obsahuje také informace o každém souboru, který je součástí rozšíření.

Více informací

Soubory MXI poskytují informace při procházení rozšíření ve Správci rozšíření.

Programy, které otevírají MXI soubory
Windows
Adobe InCopy
Macintosh
Adobe InCopy
Adobe Extension Manager CC

Typ souboru 2:Maxwell Image

Vývojář Next Limit
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.MXI druhá možnost

Formát obrázku vytvořený Maxwellem Renderem, fotorealistická aplikace pro vykreslování grafiky; obsahuje obrazová data s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), jakož i extra vykreslovací kanály (hloubkový buffer, stínový kanál atd.) a nastavení osvětlení pro každý příspěvek emitoru; vykreslen ze souboru .MXS 3D nebo z jiného importovaného formátu obrazu; používá se jako nativní výstupní formát pro vykreslené obrázky.

Více informací

Soubory MXI ukládají informace o osvětlení, které zahrnuje výpočty světelných podmínek ve scéně. To umožňuje uživatelům dolaďovat nebo přepočítávat nastavení světla v budoucích vykreslováních. Maxwell Render navíc umožňuje uživatelům pozastavit vykreslování a později jej obnovit, což je užitečné pro generování částečných náhledů.

POZNÁMKA: Obrázky Maxwell se používají pro generování fotorealistických snímků ve filmu, animaci, architektuře, interiéru design a design produktu.

Programy, které otevírají MXI soubory
Windows
Next Limit Maxwell Render
Linux
Next Limit Maxwell Render
Macintosh
Next Limit Maxwell Render

O MXI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mxi a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Maxwell Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.