Domů : Přípony souborů : .mwl Soubor

.mwl Přípona souboru

Typ souboru1Super Mario World Level

Vývojář FuSoYa
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to MWL soubor?

Super Mario formát světové úrovně používaný Lunar Magic, editorem levelů pro Super Nintendo Entertainment System (SNES) hry Super Mario World; obsahuje jednu nebo více uživatelsky uložených úrovní Super Mario World.

Více informací

Lunární kouzlo vyžaduje verzi 1.0 Super Mario World SNES ROM, nebo americkou verzi 1.0 Mario All Stars + World SNES ROM.

Programy, které otevírají MWL soubory
Windows
Lunar Magic

Typ souboru2XMS Print Layout File

Vývojář Aquaveo
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.MWL číslo volby 2

Soubor MWL obsahuje rozložení tisku vytvořené společností Aquaveo SMS a GMS, což jsou hydrogeologické programy používané k modelování zdrojů povrchových a podzemních vod. Ukládá informace z hlavního grafického okna Aquaveo XMS, například mapy, textu, šipky na sever, měřítka, obdélníku nebo bitmapy umístěného v přizpůsobeném rozložení pro tisk. Soubory MWL se používají pro generování sestav a prezentací.

Více informací

Soubory MWL jsou vytvořeny a otevřeny pomocí Editoru rozvržení obsaženého v programech Aquaveo SMS a GMS. Rozvržení tisku můžete exportovat jako soubor MWL výběrem možnosti Soubor → Exportovat .... Soubor MWL můžete importovat výběrem možnosti Soubor → Importovat ....

Programy, které otevírají MWL soubory

O MWL soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mwl a jak ji otevřít.

Typ souboru XMS Print Layout File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře