Domů : Přípony souborů : Format .mui

.mui soubor

Typ souboru 1:Myriad User Instrument File

Vývojář Myriad Software
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor MUI?

Soubor MUI je soubor uživatelského nástroje, který používají softwarové produkty Myriad music notation, například Harmony Assistant. Ukládá zvuky pro různé nástroje, jako je klavír, struny, dřevěné dechové nástroje, mosaz. Soubory MUI se používají pro generování realistických zvuků.

Více informací

Soubor MUI otevřený v nástroji Myriad Harmony Assistant

Existuje mnoho výchozích nástrojů, které jsou dodávány s nástrojem Harmony Assistant. Přístroje se skládají ze záznamu nástroje hrajícího určitou poznámku a parametrů, které mají programu sdělit, jak by měl být přehráván. Soubor MUI umožňuje uživatelům vytvářet jiné nástroje, než jsou výchozí nástroje, úpravou nástroje a výběrem "Uložit předdefinovaný nástroj" v kontextovém menu "Akce". Uživatel může také definovat parametry nástrojů, jako je rozsah not, rychlost napadení zvuku, úpadek, uvolnění svazku a uvolnění smyčky.

Programy, které otevírají MUI soubory
Windows
Myriad Harmony Assistant
Linux
Myriad Harmony Assistant
Macintosh
Myriad Harmony Assistant

Typ souboru 2:Multilingual User Interface File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

.MUI druhá možnost

Soubor prostředků používaný komponentou vícejazyčného uživatelského rozhraní systému Windows 2000 a novější; obsahuje prostředky, které umožňují změnit rozhraní systému Windows na různé jazyky.

Více informací

Mnoho souborů MUI lze nalézt v adresáři Windows% SystemRoot% (např.% SystemRoot% en-US ve Windows 7). Mohou být také umístěny v rámci specifických instalací programu, například Windows Journal, Windows Defender, Windows Mail a dalších programů Microsoft Windows, včetně Poznámkového bloku (notepad.exe.mui).

Další jazykové balíčky lze nainstalovat v systému Windows 7 výběrem položky Ovládací panely → Hodiny, jazyk a oblast → Změnit jazyk zobrazení → Klávesnice a jazyky a klepněte na tlačítko Instalovat / odinstalovat jazyky ...

Programy, které otevírají MUI soubory

O MUI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mui a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Multilingual User Interface File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Jsem součástí týmu, který pracuje na několika filmových projektech. Moje práce spočívá v tvorbě zvuku pro ně. Musel jsem si vygooglit některé z nejlepších programů pro tvorbu zvuku a dozvěděl jsem se o programu Myriad Harmony Assistant. Nebyl jsem si jistý, jaký typ souborů přečte. Našel jsem váš článek o souborech .mui a velmi mi pomohl. Je obrovské, že tato přípona dokáže pojmout klavírní, dechové a další nástroje. Podíval jsem se na to a skutečně se ukázalo, že mají realistické zvuky. Líbí se mi, že tyto soubory umožňují uživatelům vytvářet vlastní zvuky. Potřebuje klavír ve scéně znít přirozeněji? Můžete použít Myriad! Je úžasné, že uživatelé mohou pokračovat v nahrávání vlastních not a vložit je do programu prostřednictvím těchto. Moc se mi to líbí. Díky, člověče!