Domů : Přípony souborů : Format .msim

.msim soubor

Typ souboru :mSecure Password Manager Backup File

Vývojář mSeven Software
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor MSIM?

Záložní soubor vytvořený a používaný správcem hesel mSecure, správcem digitálních peněženek a hesel; ukládá šifrovanou zálohu uživatelských dat mSecure, která zahrnují hesla a další soukromé informace, jako jsou uživatelská jména a čísla účtů.

Více informací

Soubor MSIM se nejčastěji zobrazuje uživatelům, když využívají funkci "Zálohování e-mailů" mSecure, což je užitečné pro ochranu vašich dat v případě náhodného odstranění nebo poškození aplikace. Zálohování dat mSecure můžete zaslat e-mailem, který lze otevřít v případě ztráty dat. Při obnově dat budete vyzváni k zadání přihlašovacího hesla, které jste použili při zálohování. Po zadání hesla budete mít možnost obnovit data.

POZNÁMKA: mSecure používá pro ukládání soukromých informací 256bitové šifrování Blowfish.

Programy, které otevírají MSIM soubory

O MSIM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .msim a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru mSecure Password Manager Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Co se děje? Doufám, že se ti daří skvěle. Informace o příponě souboru .msim byly snadno pochopitelné. Existovalo mnoho průvodců, které mi nebyly sděleny, jakmile jsem získal mSeven mSecure Password Manager. Jedním z nich byl způsob generování záložních souborů. Nyní vím, jaký formát mám hledat pro přístup k datům, a to chrání má další hesla. Nejlepší na něm je, že uživatelé s ním mohou pracovat jak v systému Android, tak v systému iOS. Hádám, že nebude trvat tak dlouho, než bude uvolněn pro počítače tho. Právě proto, aby na něm uživatelé získali větší bezpečnost, se program vždy ptá na heslo haha. Jaké jsou některé vlastnosti 256bitového šifrování Blowfish? Pokračuj v dobré práci, kámo!