Domů : Přípony souborů : .msg Soubor

.msg Přípona souboru

Typ souboru1Outlook Mail Message

Vývojář Microsoft
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

Co je to MSG soubor?

Soubor MSG je e-mailová zpráva, kontakt, událost nebo úkol vytvořený nebo uložený v aplikaci Microsoft Outlook. Může obsahovat jedno nebo více e-mailových polí, která zahrnují datum, odesílatele, příjemce, předmět a tělo zprávy nebo kontaktní informace, podrobnosti o schůzce a jeden nebo více popisů úkolů. Soubory MSG jsou také kompatibilní s jinými programy, které používají programové rozhraní Microsoft Messaging Applications Programming Interface (MAPI).

Více informací

Soubor MSG můžete vytvořit jednoduchým přetažením zprávy, události, kontaktu nebo položky úkolu ze složky aplikace Outlook do složky Průzkumník Windows. Předmět zprávy bude použit jako název souboru MSG. Soubor MSG můžete také přetáhnout zpět do aplikace Outlook a bude správně naformátován tak, aby se zobrazoval stejně jako před exportem.

Programy, které otevírají MSG soubory
Windows
Microsoft Outlook
EZ Freeware Free Opener
BitDaddys Email Open View Pro
Encryptomatic MsgViewer Pro
Macintosh
Microsoft Outlook
Kupon.BG Klammer
45RPM MailRaider Pro
iOS
Kupon.BG Klammer 3

Typ souboru2Fallout Message File

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Game Files
Formát Text

.MSG číslo volby 2

Soubor používaný programem Fallout 1 a 2, což jsou dvě splátky série post-apokalyptických otevřených světových videoher; obsahuje dialogy znaků a položek a zprávy ve hře, na které se odkazuje při interakci se znaky a položkami během hry.

Více informací

Soubory MSG jsou umístěny v textu anglický dialog a text Anglické adresáře hry.

Každý indexovaný řádek textu má tři sady {}. První sada označuje index řádku, který je reprezentován číslem. Druhá sada označuje název volitelného zvukového souboru .ACM . Třetí sada obsahuje text, který se zobrazí, ať už se jedná o pozorovací okno nebo dialogové okno.

POZNÁMKA: Interplay a Black Isle Studios původně vyvinuly Fallout 1 a 2 dříve, než společnost Bethesda Softworks získala práva. p>

Programy, které otevírají MSG soubory
Windows
Bethesda Softworks Fallout 2
Bethesda Softworks Fallout 1

O MSG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .msg a jak ji otevřít.

Typ souboru Fallout Message File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře