Domů : Přípony souborů : Format .msbt

.msbt soubor

Typ souboru :Nintendo Wii Galaxy Dialogue File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor MSBT?

Herní soubor používaný vybranými hrami Nintendo Wii, jako je Super Mario Galaxy 2; obsahuje dialogové informace, které se objeví během hry; obsahuje data, která popisují vzhled dialogu, jméno aktuálního hráče, písmo textu a zvuky pro každou galaxii.

Programy, které otevírají MSBT soubory
Windows
msbtEditor

O MSBT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .msbt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nintendo Wii Galaxy Dialogue File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Doufám, že se vám daří skvěle, Chtěl jsem říct, že popis přípony souboru .msbt byl v pohodě. Je super, že Nintendo tento formát znovu použilo, aby se text objevil v několika jejich konzolích. Od doby, kdy byla vydána konzole Wii, až po novější systém Nintendo Switch. Jediné, co mi zde chybí, je seznam her, které používají soubory MSBT pro své dialogy. Obávám se, zda jej nepoužívají pouze menší tituly, a ne hry jako Mario nebo Zelda. Přesto je cokoli, co vyvinulo Nintendo, zajímavé. Je velmi pravděpodobné, že Sony i Microsoft vyvinuly něco podobného pro své konzolové systémy. Jen tak dál!