Domů : Přípony souborů : Format .mpg

.mpg soubor

Typ souboru :MPEG Video File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor MPG?

Soubor MPG je běžný videosoubor, který používá formát digitálního videa standardizovaný skupinou MPEG (Moving Picture Experts Group). Ukládá video, audio a metadata prokládaná dohromady. MPG soubory jsou často používány pro vytváření filmů, které jsou distribuovány na internetu.

Více informací

Soubor MPG otevřený v programu Microsoft Windows Media Player 12

Soubory MPG obvykle obsahují kompresi zvuku a videa MPEG-1 nebo MPEG-2. MPEG-1 je jedním z nejpoužívanějších formátů ztrátového videa / zvuku na světě, protože je podporován velkým počtem video a audio aplikací. MPEG-2 byl vyvinut pro zlepšení nedostatků MPEG-1, který obsahuje pouze dvoukanálový systém komprese zvuku a nedostatečnou podporu pro požadavky videa s vyšším rozlišením.

Soubory MPG jsou uloženy v programovém proudu formát kontejneru známý jako PS nebo MPEG-PS. Formát ukládá audio, video a metadata, která byla prokládána společně v jednom proudu, aby byla zajištěna efektivní dostupnost.

Pokud obdržíte soubor MPG, můžete jej otevřít velkým počtem aplikací. Windows Media Player je dodáván s Windows a QuickTime Player je dodáván s MacOS. Tam je také mnoho volných a komerčních aplikací, takový jako VLC mediální přehrávač a Elmedia Player

Programy, které otevírají MPG soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Roxio Creator
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
Nero
Apple QuickTime Player
ACD Systems ACDSee
CyberLink PowerDVD
FMJ-Software Awave Studio
IrfanView
Nullsoft Winamp
Microsoft Visual Studio
Corel VideoStudio
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Eltima Elmedia Player
Apple QuickTime Player
Nullsoft Winamp
Roxio Popcorn
Roxio Toast
Adobe Flash
Xilisoft Video Converter Ultimate
Microsoft PowerPoint for Mac
Adobe InDesign
Adobe After Effects
Apple iMovie
Aiseesoft Video Converter Ultimate for Mac
Wondershare Filmora
iOS
Pentaloop PlayerXtreme Media Player
Apple iMovie
olimsoft OPlayer

O MPG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mpg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MPEG Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, kamaráde! Jak je? Jsem čtenářem tvého článku o souborech .mpg. Naše malé filmové studio chce vytvořit malý film nebo animaci. Dostal jsem za úkol hledat nejlepší formát souboru pro jeho zveřejnění na internetu. Byli jsme si vědomi, že soubor jako mp4 nestačí, pokud chceme zachovat jeho kvalitu. Po přečtení toho, co jste sdíleli, se mi však ulevilo. Netušil jsem, že soubory MPG jsou standardizovány formátem MPEG. Je to obrovský pokrok, že obsahují video a metadata prokládaná. Jednou z výhod, kterou jsem při čtení o tom také zjistil, je, že je podporuje většina multimediálních přehrávačů. Z toho bude mít můj šéf radost, haha. Nicméně ještě jednou děkuji. Pokračujte v dobré práci!