Domů : Přípony souborů : Format .moho

.moho soubor

Typ souboru :Moho Animation Project

Vývojář Smith Micro
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

Co je to soubor MOHO?

Soubor MOHO je animační projekt vytvořený Moho (dříve Anime Studio), animační program určený pro tvorbu anime filmů. Obsahuje projekt, který obsahuje vrstvy, objekty a časovou osu. Soubory MOHO mohou také ukládat styly a efekty, které lze použít na objekty použité ve videu.

Více informací

Soubor MOHO otevřen v Smith Micro Moho Pro 12

Vzhledem k tomu, že soubory MOHO ukládají animační projekty, jsou to nejznámější soubory mezi Moho uživatelů. Soubor MOHO můžete vytvořit tak, že vyberete Soubor → Nový nebo Nový ze šablony a uložíte jej výběrem Soubor → Uložit nebo Uložit jako .... Chcete-li otevřít soubor MOHO, jednoduše vyberte Soubor → Otevřít ... nebo Otevřít poslední ... a vyberte soubor MOHO.

Soubory MOHO byly původně vytvořeny ranými verzemi Moho. Soubor však byl nahrazen souborem .ANME , když se Moho stal Anime Studio. Nakonec, ve verzi 12, Anime studio bylo přejmenováno jak Moho, který používá MOHO soubor uložit projekty. Aktuální verze Moho stále podporují soubory ANME.

Programy, které otevírají MOHO soubory

O MOHO souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .moho a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Moho Animation Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.