Domů : Přípony souborů : Format .model

.model soubor

Typ souboru :CATIA 3D Model FIle

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor MODEL?

Formát 3D modelování používaný programem CATIA (Computer Aided Three Dimensional Interactive Application), 3D CAD / CAM program; používá se pro stavbu forem, forem, kompozitů a jiných typů modelů.

Více informací

Mezi průmyslová odvětví, která používají modely CATIA, patří průmyslová zařízení, dodavatelé pro automobilový průmysl, dodavatelé letectví a kosmonautiky, stavitelé lodí a společnosti zabývající se obráběním.

Programy, které otevírají MODEL soubory
Windows
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Linux
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Macintosh
Adobe Acrobat

O MODEL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .model a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CATIA 3D Model FIle, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Chtěl jsem začít používat program CATIA k vytváření forem pro výuku strojírenství. Váš příspěvek o příponě .model byl přesně to, co jsem hledal. Byl to pro mě skvělý článek, který mi pomohl seznámit se s tímto formátem a pochopit jeho hlavní využití a aplikace v dnešním průmyslu. Jen by mě zajímalo, jestli byste mohli vytvářet i větší modely, například celé sestavy. Ptám se na to jen proto, že chci své návrhy tisknout ve 3D a hodilo by se mi vidět je již sestavené. Program CATIA jsem si již koupil, a tak začnu experimentovat s tímto softwarem a vytvářet své první modely. Doufám, že se vše podaří! Děkuji ti za skvělou práci, člověče. Jsem si jistý, že váš příspěvek bude užitečný pro mnoho studentů, jako jsem já.