Domů : Přípony souborů : Format .mny

.mny soubor

Typ souboru :Microsoft Money File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor MNY?

Soubor finančních dat vytvořený společností Microsoft Money, program pro správu osobních nebo obchodních financí; mohou zahrnovat více účtů, jako jsou úspory, kontrola a investiční účty.

Více informací

POZNÁMKA: Microsoft Money byl zrušen.

Programy, které otevírají MNY soubory
Windows
Intuit Quicken for Windows
Microsoft Money
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

O MNY souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mny a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Microsoft Money File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré ráno. Jsem čtenářem vašich stránek o rozšířeních. Dnes jsem se dočetl o souborech .mny. Aplikace Microsoft Money je můj další velký úkol. Protože se můj blog věnuje ukončeným aplikacím, musel jsem se o ní dozvědět více. Jedním z hlavních důvodů, proč jsem se chtěl dozvědět více o souborech MNY, je to, že program, který je používal, je ukončen, ale Apple ho vyvinul. I když nepopisujete důvod ukončené podpory, objasnil jste mi jejich obsah. Mít jedno rozšíření, které má na starosti mít informace o účtech, úsporách a investicích, je obrovské. Existuje nějaký formát souborů, který má stejné poslání a který je podporován větším počtem aplikací? Děkuji za podporu!