Domů : Přípony souborů : Format .mnu

.mnu soubor

Typ souboru 1:AutoCAD Interface Layout File

Vývojář Autodesk
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

Co je to soubor MNU?

Definiční soubor rozložení rozhraní používaný softwarem AutoCAD 2D a 3D CAD a 3ds Max 3D modelovací software; obsahuje textové definice ASCII, které určují vlastnosti zobrazení prvků uživatelského rozhraní; slouží k přizpůsobení rozvržení pracovního prostoru uživatele.

Více informací

Soubory MNU byly použity staršími verzemi AutoCADu před verzí AutoCAD 2006. Výchozí rozložení rozhraní bylo uloženo v souboru s názvem acad.mnu, který mohl být doplněn o další vlastní rozložení.

Pro Software AutoCAD, soubory MNU jsou podobné souborům .MNS , které používají stejný formát, ale neobsahují žádné komentáře ani speciální formátování.

POZNÁMKA: Soubory MNU byly v aplikaci AutoCAD 2006 nahrazeny soubory .CUI Soubory CUI pak byly nahrazeny novými soubory .CUIX v aplikaci AutoCAD 2010. Soubory CUIX mohou být generovány ze souborů MNU v aplikaci AutoCAD 2010 pomocí karty Přenos v příkazu CUI.

Programy, které otevírají MNU soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Autodesk 3ds Max
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru 2:Adobe Photoshop Menu Customization File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.MNU druhá možnost

Soubor používaný programem Adobe Photoshop, programem pro úpravy obrázků; obsahuje informace o konfiguraci menu, jako jsou zobrazené položky menu; lze také použít pro určení zvýrazněných položek menu.

Více informací

Instalace aplikace Photoshop CS5 obsahuje soubor s názvem "Nový v CS 5.mnu", který zdůrazňuje všechny nové možnosti nabídky dostupné ve verzi CS5. Dvojitým kliknutím na tento soubor nastavíte konfiguraci nabídky, nebo k ní přistupujete výběrem okna Okno → Pracovní plocha ... → Nový v CS 5.

Programy, které otevírají MNU soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

Typ souboru 3:TomTom Menu File

Vývojář TomTom International
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

.MNU třetí možnost

Soubor menu používaný navigačními zařízeními TomTom GPS; obsahuje definice položek nabídky, které jsou zobrazeny na rozhraní zařízení; lze upravit pomocí textového editoru tak, aby se přizpůsobilo pořadí možností nabídky.

Více informací

Chcete-li přizpůsobit nabídku TomTom, mohou uživatelé vytvořit textový soubor TomTom.mnu, který určuje položky nabídky a pořadí zobrazení a umístí jej do adresáře SdkRegistry v zařízení.

Prohlášení nabídky jsou rozděleny do několika sekcí, které zahrnují záhlaví, jako je MENUBLOCK | BLOCK_MAIN | BTM_GPS_POSITION | následované příkazy jakoMENUPAGE | TASK_PAGE1 | Hlavní nabídka 1 ze 3 | a MENUITEM | TASK_NAVIGATE_TO |.

Soubory TomTom lze nahrát připojením zařízení k počítači se systémem Windows nebo Mac prostřednictvím připojení USB.

Programy, které otevírají MNU soubory
Macintosh
Apple TextEdit

O MNU souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mnu a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TomTom Menu File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.