Domů : Přípony souborů : Format .mfd

.mfd soubor

Typ souboru :Music Finder Database

Vývojář Yamaha
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

Co je to soubor MFD?

Soubor MFD je databáze, kterou používají klávesnice Yamaha, jako jsou modely PSR, PSR-S, Tyros a CVP. Obsahuje sbírku skladeb, která obsahuje číslo skladby, titul, žánr, styl, tempo a klíčová slova.

Více informací

Soubor MFD otevřený v MusicFinderView

Mnoho modelů klávesnice Yamaha je dodáváno s přednastavenými databázovými soubory MFD. Music Finder je funkce, která umožňuje vyhledávat soubory MFD. Při prohledávání skladeb s různými styly a tempem na klávesnici prohledává aplikace Music Finder skladby uložené v databázích MFD.

Pokud v počítači narazíte na soubor MFD, můžete jej otevřít v systému Windows pomocí funkce Program MusicFinderView. Program umožňuje upravovat, vyměňovat nebo mazat skladby. MusicFinderView také umožňuje přeskupit, uspořádat a vytisknout seznam skladeb uložených v souboru.

Programy, které otevírají MFD soubory

O MFD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mfd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Music Finder Database, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Doufám, že se vám daří skvěle. Četl jsem váš článek o příponě souboru .mfd. Po pořízení klávesnice Yamaha mě zajímalo, jak je uložena její databáze. Naštěstí soubory MFD fungují pro několik modelů včetně toho mého. Je šílené, jak se do jednoho formátu ukládají mimo jiné informace týkající se názvu, žánru, tempa, stylu. Myslel bych si, že tento druh formátu funguje pouze pro iPody, mobilní telefony, počítače nebo podobné věci. Není možné, aby klávesy Casio neměly podobný formát tho. Budu se na to muset později podívat. Díky za upozornění na program, který mi umožní podívat se do databáze. Je skvělé, že je zdarma a můžu skladby přeskládat i některé smazat. Do příště!