Domů : Přípony souborů : Format .mellel

.mellel soubor

Typ souboru :Mellel Word Processing Document

Vývojář RedleX
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to soubor MELLEL?

Textový dokument vytvořený pomocí Mellelu, pokročilého textového procesoru pro Mac OS X; podporuje tabulky, seznamy, sloupce, počet slov, kontrolu pravopisu, více jazyků a služby OS X.

Programy, které otevírají MELLEL soubory
Macintosh
RedleX Mellel

O MELLEL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mellel a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Mellel Word Processing Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, chlape. Po nalezení několika souborů s podivnou příponou jsem zamířil na vaše stránky. Našel jsem vaši stránku týkající se přípony souboru .mellel. Abych byl upřímný, myslel jsem si, že přípony jsou tvořeny menším počtem písmen, takže jedna z mých domněnek byla, že obsahují virus. Naštěstí jsem se mýlil a v počítači Mac s příponou Mellel spíše fungují. Díky za uvedení všech programů, které je umí otevřít, i když je to jen jeden. Máte nějaký odkaz na stažení samotného programu, nebo je ke stažení v App Store? Váš popis na to, že mě napadá, že zní docela jako dokument Word pro operační systém lol. Pokračujte v dobré práci!