Domů : Přípony souborů : .mclevel Soubor

.mclevel Přípona souboru

Typ souboruMinecraft Map File

Vývojář Mojang Specifications
Kategorie Game Files
Formát Binary

.MCLEVEL číslo volby

Úroveň hry vytvořená Minecraftem, hra pro jednoho hráče nebo multiplayerovou první osobu; obsahuje informace o herní mapě, včetně umístění 3D stavebních bloků, bodů spawn, barev oblohy a velikosti mapy; uloženy v proprietárním tagovaném binárním formátu nazvaném Formát pojmenovaných binárních značek, nebo zkráceně NBT.

Více informací

Minecraft je program na bázi jazyka Java, který lze spustit ve webovém prohlížeči. V Minecraftu uživatelé vytvářejí a ničí bloky a důlní zdroje ve 3D prostředí.

POZNÁMKA: Soubory MCLEVEL byly používány v raných verzích Minecraftu (nazývaných "indev") a nejsou kompatibilní s aktuálními verzemi softwaru . V době, kdy byly soubory MCLEVEL použity, bylo možné soubory MCLEVEL uložit pouze registrovaným uživatelům Minecraftu.

Programy, které otevírají MCLEVEL soubory
Windows
Mojang Minecraft
Linux
Mojang Minecraft
Macintosh
Mojang Minecraft

O MCLEVEL soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mclevel a jak ji otevřít.

Typ souboru Minecraft Map File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře