Domů : Přípony souborů : Format .m4r

.m4r soubor

Typ souboru :iPhone Ringtone File

Vývojář Apple
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor M4R?

Vlastní vyzvánění iPhone vytvořené pomocí iTunes; lze vytvořit pouze z skladeb zakoupených v hudebním obchodě iTunes, které umožňují vytvoření vyzvánění; automaticky přenesen do iPhone, když je telefon synchronizován s počítačem pomocí Apple iTunes.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory M4R vytvořené softwarovými programy třetích stran nebo stažené z Internetu nemusí obsahovat ochranu proti kopírování. Tyto soubory mohou být přehrávány jinými programy, například přehrávačem médií VLC.

Programy, které otevírají M4R soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Attractor Mobile Software Codec Packs

O M4R souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .m4r a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru iPhone Ringtone File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji za vysvětlení účelu souborů s příponou .m4r. S tímto formátem se setkávám poprvé a chtěl jsem, aby při úpravě některých nedošlo k chybám. Naštěstí jsem měl nějaké informace o programu, který je umí otevřít, což je iTunes. Překvapením však bylo, že je podporuje i VLC. Myslel jsem si, že tato aplikace se věnuje spíše videosouborům. Obrovským aspektem souborů M4R je to, že umožňují uživatelům vytvářet vlastní vyzváněcí tóny. V minulosti to bylo obtížné a člověk byl nucen používat ty, které byly nainstalovány v telefonu. Technologie se neustále vyvíjí a my máme větší svobodu přizpůsobit si svá zařízení. Je skvělé, že je lze vytvářet ze zakoupených skladeb. Díky!