Domů : Přípony souborů : Format .m2t

.m2t soubor

Typ souboru :HDV Video File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor M2T?

Formát záznamu videa s vysokým rozlišením používaný mnoha HD videokamerami; obyčejně odkazoval se na jak “HDV; používá kompresi MPEG-2 pro ukládání HD video dat na DV nebo MiniDV páskách; podporuje rozlišení 720p a 1080i.

Programy, které otevírají M2T soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
MPlayer
CyberLink PowerDVD
Corel VideoStudio
Adobe Flash
MAGIX Sound Forge Pro
Adobe Premiere Pro
Audials One
MAGIX VEGAS
Squared 5 MPEG Streamclip
Linux
MPlayer
Macintosh
MPlayer
Roxio Toast
Adobe Flash
Apple iMovie
Adobe Premiere Pro
Squared 5 MPEG Streamclip
iOS
Apple iMovie

O M2T souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .m2t a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru HDV Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Děkuji za popis přípony souboru .m2t. Nebylo mi jasné, který program mám použít a jak v nich mám pracovat. Můj šéf mi jich několik předal bez jakéhokoli návodu. Váš příspěvek mi pomohl jako rádce hehe. Dočíst se, že se jedná o videozáznamy ve vysokém rozlišení, je dope. I když bych taky rád zjistil, jestli existují podobné formáty pro vyšší rozlišení jako 4K nebo dokonce 8K. sTále mít video data na DV je neuvěřitelné. Jak jsi říkal, možná proto, že jsou 20 let staré, bude těžké je pro někoho najít. Osobně si myslím, že je mnohem víc cool používat digitální pásky, ale technologie se nezastaví. Pokračujte v dobré práci!