Domů : Přípony souborů : Format .kit

.kit soubor

Typ souboru 1:CodeKit File

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Text

Co je to soubor KIT?

Soubor vytvořený aplikací CodeKit, programovací jazyk založený na HTML; obsahuje HTML se speciálními komentáři pro přidání importů a proměnných; kompilován CodeKitem do souboru .HTML .

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor KIT, jednoduše přejmenujte soubor HTML na příponu KIT, přidejte jej do projektu a přidejte svůj projekt do programu CodeKit.

Do souboru můžete importovat jakýkoli typ souboru soubor KIT pomocí @include nebo @import. Když uložíte soubor KIT, speciální komentář bude nahrazen textem importovaného souboru.

Proměnné řetězce můžete také implementovat do souboru KIT. Jakmile je soubor KIT zkompilován, speciální komentáře budou nahrazeny hodnotou proměnných.

Programy, které otevírají KIT soubory

Typ souboru 2:20-20 Design File

Vývojář 20-20 Technologies
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

.KIT druhá možnost

Soubor vytvořený programem 20-20 Design, CAD program, který pomáhá uživatelům navrhovat a prodávat kuchyně a koupelny; obsahuje všechny specifikace CAD projektu pro vytvoření kuchyně nebo koupelny; lze importovat do existujícího projektu 20-20 Design.

Více informací

20-20 Design využívá velké katalogy návrhů kuchyní a koupelen od výrobců. To je užitečné pro prodej nových kuchyní a koupelen, stejně jako přestavby stávajících.

Programy, které otevírají KIT soubory
Windows
20-20 Technologies 20-20 Design

Typ souboru 3:Battery Drum Kit File

Vývojář Native Instruments
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.KIT třetí možnost

Soubor soupravy bicí, který používá baterie, program, který vytváří vzorky zvuku bicích; obsahuje ukázky zvukového zvuku pro konkrétní verzi bicí soupravy, včetně snare drum, basového bubnu, toms, hi-hats a cymbálů; může podporovat zvukové ukázky z elektronických i akustických bubnů.

Více informací

Soubory KIT byly nahrazeny novějšími verzemi souborů Kit, včetně souborů .KT3 .

Programy, které otevírají KIT soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Native Instruments Battery
Macintosh
Native Instruments Battery

O KIT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kit a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Battery Drum Kit File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.