Domů : Přípony souborů : Format .kb2

.kb2 soubor

Typ souboru :Kleo Backup File

Vývojář Carroll-Net
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor KB2?

Zálohovací archiv vytvořený programem Kleo Bare Metal Backup for Servers, program sloužící k zálohování a klonování počítačových souborů; může ukládat souborový systém celého počítače, včetně operačního systému, ovladače zařízení a aplikačních souborů; slouží klonování nebo zálohování a obnovení všech souborů na pevném disku.

Více informací

Zálohy KB2 jsou vědomy systému souborů, což znamená, že zachovávají strukturu nativního systému souborů pro diskové oddíly počítače. Chcete-li ušetřit místo, zálohování Kleo neukládají nepoužívané bloky nebo prázdné místo na disku a jsou komprimovány pomocí komprese Gzip. Nicméně i při těchto optimalizacích prostorů může být jejich velikost velmi velká v závislosti na množství zálohovaných dat.

Kleo je aplikace, která není spuštěna ve standardním operačním systému, jako je například Mac OS X nebo Windows. Místo toho Kleo spouští spouštěcí systémový disk. Namísto načtení operačního systému počítače se načte během spouštění počítače.

Kleo je kompatibilní s počítači s procesorem Intel a podporuje širokou škálu typů souborových systémů Mac, Windows a Linux, včetně NTFS , FAT32, UFS a HFS.

POZNÁMKA: Kleo nepodporuje typ souborového systému Ubuntu Ext4.

Programy, které otevírají KB2 soubory

O KB2 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kb2 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Kleo Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.