Domů : Přípony souborů : Format .jt

.jt soubor

Typ souboru :JT Open CAD File

Vývojář Siemens PLM Software
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor JT?

Lehký formát 3D modelu vyvinutý firmou Siemens PLM Software; navržen jako otevřený, výkonný, kompaktní, trvalý formát pro ukládání dat o produktech; používá se pro vizualizaci produktu, spolupráci a sdílení dat CAD.

Více informací

Soubory JT mohou obsahovat přibližná (fazetovaná) data, přesné hraniční reprezentační plochy (NURBS), informace o produktech a výrobních informacích (PMI) a metadata. Mohou být exportovány nativními CAD systémy a importovány systémem správy produktových dat (PDM).

Formát JT je primárně používán v automobilovém a leteckém průmyslu, ale je vhodný pro všechny aplikace ve výrobním průmyslu.

Programy, které otevírají JT soubory
Windows
Adobe Acrobat
Autodesk 3ds Max
Parametric Technology Creo
Dassault Systemes CATIA
Autodesk Inventor
Siemens PLM NX
Siemens PLM I-DEAS
Siemens PLM Solid Edge
Linux
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Macintosh
Adobe Acrobat

O JT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .jt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru JT Open CAD File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den, autore. Měl jsem možnost přečíst si váš příspěvek o příponě souboru .jt. Jelikož jsem se chtěl dozvědět více o lehkých formátech 3D modelů, bylo pro mě zásadní vědět o souborech JT. Velmi se mi líbilo, že jsem se dočetl o tom, že mají trvalý formát pro ukládání dat o výrobku. Každý den se dozvídám o softwaru CAD více a nyní jsem se dozvěděl, že má sdílení dat. Jedna malá funkce, kterou bych zde rád viděl, je obrázek, jak obsah vypadá. Ale seznam obsažený v dolní části mi pomohl udržet zájem o něj. Aplikací je hodně, které z nich jsou nejlepší a jaké jsou mezi nimi rozdíly. Jako vždy vám děkuji za podporu.