Domů : Přípony souborů : Format .jsf

.jsf soubor

Typ souboru 1:Java Script Command File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Executable Files
Formát N/A

Co je to soubor JSF?

Soubor JSF je příkazový soubor skriptu vytvořený aplikací Fireworks, grafického editoru. Obsahuje příkazy kódu JavaScript, které v aplikaci Fireworks provádějí určité akce, například převedení barvy tvaru na šedou nebo změnu velikosti obrazce.

Více informací

Vytvoření souboru JSF:

Soubory JSF jsou pro uživatele systému Mac uloženy v následujícím adresáři: Macintosh HD > Aplikace > Adobe Fireworks > Konfigurace > Příkazy nebo příkazové panely

U uživatelů systému Windows jsou soubory JSF uloženy v následujícím adresáři: C: Programové soubory Adobe Fireworks Konfigurace Příkazy nebo příkazové panely

POZNÁMKA: Společnost Adobe ukončila vývoj Fireworks v květnu 2013, ale je stále k dispozici ve verzi Creative Cloud jako verze sady Creative Suite 6.

Společné JSF názvy souborů

Převést na Grayscale.jsf - Přednastavený příkaz pod možností Tvůrčí v nabídce Příkazy (podržený ve složce "Kreativní" v adresáři), která převádí barvu tvaru na stupně šedi.

Programy, které otevírají JSF soubory
Windows
Adobe Fireworks
Macintosh
Adobe Fireworks

Typ souboru 2:Project64 Joystick File

Vývojář Project64
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.JSF druhá možnost

Konfigurační soubor joysticku používaný Project64, emulátor Nintendo 64 pro Windows; slouží k mapování tlačítek joysticků a ovladačů třetích stran na standardní ovládací prvky Nintendo 64. \ t

Více informací

Jednotlivé JSF soubory mohou být vytvořeny pro různé typy řadičů. To umožňuje použití více řídicích systémů třetích stran s aplikací Project64.

Programy, které otevírají JSF soubory
Windows
Project64

O JSF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .jsf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Project64 Joystick File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.