Domů : Přípony souborů : Format .indl

.indl soubor

Typ souboru :Adobe InDesign Library

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor INDL?

Soubor INDL je knihovna objektů vytvořená aplikací InDesign, což je aplikace sloužící k vytváření profesionálního rozložení stránek. Může obsahovat grafiku, text a stránky, stejně jako vodítka, mřížky, nakreslené tvary a seskupené obrázky. Soubory INDL umožňují uživatelům organizovat a opakovaně používat společné prvky stránky.

Více informací

Soubory INDL lze vytvořit zvýrazněním jednoho nebo více objektů a výběrem Soubor → Nový → Knihovna. Otevřené knihovny se zobrazí v panelu Knihovna objektů v uživatelském rozhraní aplikace InDesign. Uživatelé mohou přidat nebo odebrat jednotlivé objekty do knihovny otevřených objektů pomocí panelu Knihovna.

POZNÁMKA: Při otevírání souboru INDL ze starší verze softwaru aplikace InDesign automaticky převede knihovnu objektů na nejnovější formát. / p>

Programy, které otevírají INDL soubory
Windows
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

O INDL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .indl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe InDesign Library, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. I když je pozdě, musel jsem dokončit domácí úkol o tom, jak fungují programy. Přečetl jsem si váš článek o příponě souboru .indl. Program InDesign vyvinutý společností Adobe byl mým tématem ke studiu. Je v něm spousta vlastností, díky kterým ho chci používat jako profesionál. Jednou z nich je jeho knihovna. Je zajímavé zjistit, jak se v souborech INDL nachází grafika, text, stránky atd. Možnost uspořádat a znovu použít prvky stránek dohromady mi velmi pomůže. Bezva fakt, o který se můžu podělit! Děkuji také za vysvětlení, jak je vytvořit zvýrazněním objektů. Zítra se o prezentaci na toto téma podělím. Ani nevíte, jak jsem vám vděčný. Jen tak dál!