Domů : Přípony souborů : Format .igr

.igr soubor

Typ souboru 1:Igor Engraver File

Vývojář NoteHeads
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor IGR?

Soubor hudební notace vytvořený Igorem Engraverem, program používaný pro tvorbu hudebních grafů; šetří hudebníky, nástroje a hudební výsledky; používané pro ukládání kompozic; lze přehrávat v softwaru.

Více informací

Soubory IGR mohou být používány jak ve verzích systému Windows, tak i ve verzích Mac. Při ukládání souborů v systému Mac však soubor nemusí mít příponu. Chcete-li tedy soubor použít ve Windows, přidejte příponu ".igr".

POZNÁMKA: Verze programu Mac Engraver od Macu je dostupná pouze pro Mac OS Classic.

Programy, které otevírají IGR soubory

Typ souboru 2:Quest3D Channel Group Layout File

Vývojář Act-3D
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.IGR druhá možnost

Soubor vytvořený programem Quest3D, který umožňuje uživatelům vytvářet 3D aplikace; obsahuje umístění "kanálů" v okně rozvržení grafu Quest3D Channel; slouží k ukládání uživatelsky definovaného rozložení 3D scény.

Více informací

Soubory IGR jsou vždy ukládány s odpovídajícími soubory .CGR a mají stejný název souboru s předponou. Pokud soubory IGR chybí, kanály se zobrazují s výchozím rozvržením a je obtížné je zobrazit.

Aktivní 3D Quest3D je nyní přerušen.

Programy, které otevírají IGR soubory
Windows
Autodesk 3ds Max
Act-3D Quest3D

O IGR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .igr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Quest3D Channel Group Layout File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.