Domů : Přípony souborů : Format .icf

.icf soubor

Typ souboru :Zoom Router Configuration File

Vývojář Zoom Telephonics
Kategorie Záložní soubory
Formát Text

Co je to soubor ICF?

Soubor vytvořený pomocí bezdrátových směrovačů a modemů Zoom; uloží zálohu uživatelsky zvolených konfiguračních možností pro domácí nebo kancelářskou síť; slouží k obnovení nastavení; vytvořené přes webové rozhraní, které zařízení nabízí, když je připojeno a online.

Více informací

Soubory ICF lze zobrazit v libovolném textovém editoru.

Programy, které otevírají ICF soubory
Macintosh
Apple TextEdit

O ICF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .icf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Zoom Router Configuration File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji za váš článek o příponě souboru .icf. Bylo opravdu zajímavé číst o tom, jak bezdrátové směrovače a modemy zálohují konfigurace. Je k jejich vytvoření nutné použít webové rozhraní? Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybych soubory omylem smazal. Zda by se všechny konfigurace resetovaly, nebo by zůstaly stejné. Na internetu jsem si vyhledal nějaké příklady a otevřel je jak v TextEditu, tak v Poznámkovém bloku. Jak jste uvedl ve svém příspěvku, jejich obsah jsem si mohl bez problémů prohlédnout: jsou to jen textové soubory. Děkuji vám za napsání tohoto příspěvku! Jsem si jistý, že bude užitečný pro lidi, kteří mohou mít problémy se svými routery nebo se chtějí dozvědět více o tom, jak se konfigurace vytvářejí. S pozdravem