Domů : Přípony souborů : Format .icd

.icd soubor

Typ souboru 1:SafeDisc Encrypted Program

Vývojář Macrovision
Kategorie Executable Files
Formát N/A

Co je to soubor ICD?

Spustitelný program zašifrovaný programem SafeDisc, programem prevence kopírování disků pro hry Windows a další aplikace; obvykle uložen spolu se souborem .EXE , který načte chráněný soubor ICD.

Více informací

Aby program SafeDisc mohl být spuštěn, musí ověřovatel SafeDisc ověřit podpis SafeDisc na disku. Po ověření disku lze soubor ICD dešifrovat a spustit.

POZNÁMKA: Počínaje systémem SafeDisc 2 byl zavaděč integrován s hlavním souborem EXE, což odstranilo potřebu souboru ICD.

Programy, které otevírají ICD soubory
Windows
Created with Macrovision SafeDisc
Runs automatically on verified media

Typ souboru 2:Installable Client Driver File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.ICD druhá možnost

Ovladač OpenGL, který je zodpovědný za implementaci celého potrubí OpenGL pro hru nebo aplikaci Windows; určené pro high-end grafické karty, které obsahují většinu OpenGL potrubí uvnitř hardwaru.

Více informací

POZNÁMKA: Programy, které odkazují na soubory ICD, mohou obsahovat následující chybová zpráva:

Soubor Filename.icd je propojen s chybějícím exportem Dinput.dll: DirectInputCreateEx

Pokud Tato chyba se zobrazí, Microsoft DirectX může být nutné přeinstalovat opravit problém.

Programy, které otevírají ICD soubory
Windows
Opera
Referenced by the operating system
Linux
Opera
Macintosh
Opera

Typ souboru 3:IronCAD 3D Drawing File

Vývojář IronCAD
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

.ICD třetí možnost

Trojrozměrný výkres vytvořený programem IronCAD, 3D CAD programem; obsahuje objekty, typy čar, styly, vrstvy a symboly definované uživatelem.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor ICD, vyberte "Vytvořit nový dokument výkresu", když se po otevření programu IronCAD zobrazí dialogové okno "Vítejte". Poté budete vyzváni k výběru požadované šablony a klepněte na tlačítko OK. Jakmile se šablona otevře, můžete přejít na ikonu IronCAD v pravém horním rohu a pak na Soubor → Uložit jako ....

Programy, které otevírají ICD soubory
Windows
IronCAD

O ICD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .icd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru IronCAD 3D Drawing File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Trochu se zajímám o různé 3D CAD programy a zajímalo by mě, jak funguje sada IronCAD. Váš článek byl velmi zasvěcený do tohoto použití! Je skvělé vědět, že plní podobné funkce jako jiné verze, například Fusion nebo Solidworks! Pokusím se ho v budoucnu vyzkoušet, abych zjistil, jak funguje. Přečetl jsem si také něco více o dalších možnostech využití tohoto rozšíření, například k vytváření šifrovaných programů. Je to typ softwaru, který se instaluje k aplikacím, aby se zabránilo jejich kopírování a šíření? Zdá se, že je to skvělý způsob, jak udržet soubory v bezpečí, ale nejsem si jistý, zda v dnešní době existují řešení, jak je obejít. Každopádně vám moc děkuji za tento skvělý článek! Je skvělé, že se o rozšířeních vede záznam pro investigativní práci, jako je ta moje.