Domů : Přípony souborů : Format .ibk

.ibk soubor

Typ souboru :IncrediMail Account Backup File

Vývojář Perion
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor IBK?

Záložní soubor vytvořený programem IncrediBackup, což je program, který umožňuje uživatelům zlikvidovat e-mailové účty Incredimail; ukládá zálohu účtu IncrediMail, který zahrnuje e-maily, složky, kontakty a další obsah.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor IBK, vyberte možnost „Zálohovací účet“, vyberte účet, který chcete zálohovat, klikněte na tlačítko „Další“, vyberte umístění uložení, klikněte na tlačítko „Další“ a klikněte na tlačítko OK.

Chcete-li obnovit soubor IBK, vyberte možnost Obnovit účet a vyberte účet, ke kterému chcete účet obnovit, nebo vyberte možnost Obnovit e-maily do nového účtu (doporučeno). Poté klikněte na tlačítko "Další", vyberte "OK", přejděte do umístění souboru IBK, vyberte "Otevřít" a klepněte na tlačítko OK.

Společné IBK názvy souborů

[Datum] -IncrediBackup- [Account_Name] .ibk - Zobrazí se název souboru IBK s datem vytvoření a názvu účtu, který byl vyplněn.

Programy, které otevírají IBK soubory

O IBK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ibk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru IncrediMail Account Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.