Domů : Přípony souborů : .i Soubor

.i Přípona souboru

Typ souboru1INTERCAL Source File

Vývojář INTERCAL
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to I soubor?

Obsahuje zdrojový kód napsaný v programu INTERCAL, programovací jazyk navržený tak, aby byl odlišný od všech ostatních hlavních programových jazyků; používá příkazy jako "DO", "NEXT", "PLEASE" a "FORGET."

Více informací

Kompilátor INTERCAL se nazývá "Jazyk kompilátoru bez zkratky."

Programy, které otevírají I soubory
Linux
C-INTERCAL
Java INTERCAL

Typ souboru2Visual Studio Intermediate File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

.I číslo volby 2

Soubor generovaný kompilátorem Microsoft Visual Studio při kompilaci projektu Visual C ++; obsahuje výstup z operace preprocesoru; mohou být použity pro diagnostiku a opravu chyb kompilace.

Více informací

Pokud chcete ze zdrojového souboru vygenerovat ".i soubor", můžete kliknout pravým tlačítkem myši na soubor a vybrat "Vlastnosti". Potom vyberte ve stromu Vlastnosti C / C ++ → Preprocessor. Nakonec zrušte zaškrtnutí políčka "Ne" pro možnost "Generovat předem zpracovaný soubor".

Při kompilaci souboru se vytvoří soubor ".i". Toto nastavení však může také zabránit dokončení kompilace. Chcete-li tedy svůj projekt zkompilovat, měl by být „Generovat předem zpracovaný soubor“ nastaven na hodnotu „Ne“.

Programy, které otevírají I soubory

O I soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .i a jak ji otevřít.

Typ souboru Visual Studio Intermediate File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře