Domů : Přípony souborů : Format .hlp

.hlp soubor

Typ souboru :Windows Help File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

Co je to soubor HLP?

Soubor používaný pomocí nápovědy systému Windows, který je součástí systému Windows a umožňuje uživatelům číst informace o nápovědě; obsahuje dokumentaci a indexy pro programy Windows nebo operační systém Windows; kompilován pomocí Microsoft Help Workshop (HCW.exe).

Více informací

Soubory HLP lze zobrazit pomocí prohlížeče nápovědy Windows (WinHlp32.exe), který je součástí operačního systému Windows. Starší verze souborů nápovědy mohou mít potíže se zobrazováním v novějších verzích systému Windows.

Programy, které otevírají HLP soubory
Windows
Adobe RoboHelp
Microsoft Windows Help Viewer
Help Explorer Viewer
YpgSoft Windows HLP To RTF

O HLP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hlp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Help File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, kamaráde. Doufám, že máš krásný den. To vše proto, že jsem si přečetl tvůj článek o příponě souboru .hlp. Většina sdílených informací pro mě byla nová. Prodejním bodem pro mě je, že jsou sestaveny v programu Workshop. Už je to nějaký čas, co jsem s tímto programem naposledy pracoval, ale pamatuji si, že mi to šlo. Skutečnost, že obsahují dokumentaci a indexy k programům, vede vývojáře k tomu, že je raději používají. Další věc, kterou jsem se dozvěděl, je o programu RoboHelp. V sadě Adobe je obsaženo mnohem více programů, než jsem si myslel. Abych byl upřímný, myslím, že vyzkouším bezplatnou zkušební verzi a uvidím, jak to bude vypadat. Díky, autore!