Domů : Přípony souborů : Format .hipnc

.hipnc soubor

Typ souboru :Houdini Apprentice File

Vývojář Side Effects Software
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor HIPNC?

3D obrazový soubor vytvořený společností Houdini Apprentice, zkušební verze plnohodnotného 3D modelovacího softwaru Houdini; ukládá trojrozměrné objekty a vlastnosti animace pro scénu; mohou být vykresleny se softwarem, ale ve sníženém rozlišení od plné verze; často používané ve vzdělávacích prostředích nebo umělci pro rozvoj osobního portfolia.

Více informací

Houdini Apprentice je k dispozici ve volných a HD edicích. Zatímco bezplatné vydání umožňuje statické snímky a animace až do rozlišení 720x576, verze HD umožňuje animaci 1920x1080 a nemá žádné omezení rozlišení statických snímků. Vydání HD odstraňuje vodoznak umístěný na obrázcích a animacích volné verze.

POZNÁMKA: HIPNC znamená Houdini Project Non-Commercial, protože tyto soubory nejsou určeny pro komerční použití. Plná komerční verze Houdini používá soubory .HIP .

Programy, které otevírají HIPNC soubory

O HIPNC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hipnc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Houdini Apprentice File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.