Domů : Přípony souborů : Format .hdv

.hdv soubor

Typ souboru :High Definition Video Format

Vývojář JVC
Kategorie Video soubory
Formát N/A

Co je to soubor HDV?

Formát pro záznam videa s vysokým rozlišením na kazetu DV; HDV je páskový formát a ačkoliv je k dispozici celá řada řešení pro bezdotykové nahrávání HDV videa, tyto nejsou pokryty specifikací HDV.

Více informací

Video HDV lze nahrávat nebo tisknout zpět na pásku. Pro domácí i spotřebitelské použití může být HDV video dodáváno na Blu-ray disku bez nutnosti opakovaného kódování, nebo může být převedeno na AVCHD a doručeno na AVCHD disk, nebo může být převedeno na DVD-Video bez ztráty.

Formát HDV, původně vyvinutý společností JVC a následně podporovaný společnostmi Sony, Canon a Sharp, byl vytvořen tak, aby sloužil jako cenově dostupný formát s vysokým rozlišením pro digitální videokamery.

Formát HDV se rychle zachytil u mnoha amatérských a profesionálních kameramanů díky nízké ceně, přenositelnosti a přijatelné kvalitě obrazu pro mnoho profesionálních produkcí.

Programy, které otevírají HDV soubory
Windows
Corel VideoStudio

O HDV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hdv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru High Definition Video Format, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.