Domů : Přípony souborů : Format .h3e

.h3e soubor

Typ souboru :Line 6 POD HD300 Edit Preset File

Vývojář Line 6
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor H3E?

Přednastavený soubor vytvořený řádkem 6 POD HD300 Edit, editor kytarových efektů; obsahuje nastavení, která přizpůsobují zvuk vaší kytary; nastavení se nacházejí v kategoriích jako "FX", "REVERB" a "GATE;" různá nastavení zahrnují rychlost, basy, disk, výšky a hlasitost kanálu.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor H3E, změňte nastavení, vyberte Soubor → Uložit jako ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Otevření souboru H3E , poklepejte na soubor nebo vyberte Soubor → Otevřít, přejděte do souboru a klepněte na Otevřít.

V systému Mac je výchozí umístění pro ukládání souborů H3E v následujícím adresáři: / Documents / Line 6 / Tóny / POD HD300 Upravit

V systému Windows je výchozí umístění pro ukládání souborů H3E v následujícím adresáři: Moje dokumenty / řádek 6 / Tóny / POD HD300 Upravit

POZNÁMKA: H3E rozšíření bylo nahrazeno .H4E , když bylo uvolněno POD HD400 Edit. Pokud chcete současně uložit více než jednu předvolbu, vytvořte soubor .H3B , který může uložit až 128 předvoleb.

Programy, které otevírají H3E soubory

O H3E souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .h3e a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Line 6 POD HD300 Edit Preset File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.