Domů : Přípony souborů : Format .grd

.grd soubor

Typ souboru 1:Surfer Grid File

Vývojář Golden Software
Kategorie Datové soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor GRD?

Soubor uložený ve formátu mřížky programu Golden Software, který se používá pro generování map; obsahuje dvojrozměrné jednotné mřížky (pravidelně rozmístěné, pravoúhlé pole) dat XYZ (např. na východ, na sever a na výšku); mohou být v binárním nebo textovém formátu, ale nejčastěji se ukládají v binárním formátu.

Programy, které otevírají GRD soubory
Windows
Golden Software Surfer
Golden Software Grapher
Golden Software Didger

Typ souboru 2:Photoshop Gradient File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.GRD druhá možnost

Soubor vytvořený Photoshopem, program pro úpravu obrázků; obsahuje přechod nebo vícebarevnou výplň, ve které se barvy postupně mění na jiné barvy; běžně aplikované na kreslicí objekty nebo na pozadí v pozadí; slouží k ukládání a sdílení přechodů.

Více informací

Přechody jsou navrženy tak, aby opakovaly barvy, i když se zvětší velikost přechodu. Proto přechody mohou hladce zaplnit nakreslené objekty nebo pozadí bez náhlých vizuálních hran. Mohou používat lineární, radiální, odražené nebo úhlové formáty.

Programy, které otevírají GRD soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

O GRD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .grd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Photoshop Gradient File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.