Domů : Přípony souborů : Format .ghs

.ghs soubor

Typ souboru :Norton Ghost Image Segment

Vývojář Symantec
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor GHS?

Segment obrazu disku vytvořeného pomocí nástroje Norton Ghost, který je rozložen do několika souborů; typicky uloženy s jinými segmenty souboru GHS a soubor .GHO , který obsahuje počáteční segment obrazu disku.

Více informací

V aplikaci Symantec Ghost 6.5 a novější používají soubory segmentů konvenci pojmenování "name001.ghs", "name002.ghs", "name003.ghs" atd.

POZNÁMKA: Norton Ghost byl přejmenován na Ghost Solution Suite.

Programy, které otevírají GHS soubory

O GHS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ghs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Norton Ghost Image Segment, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Již nějakou dobu používám v kanceláři sadu Symantec Ghost Solution Suite a všiml jsem si nových souborů .ghs. Trochu jsem googlil a našel jsem o nich váš příspěvek. Moc vám děkuji za jejich vysvětlení. Tedy podle toho, co jsem se dočetl, jsou to segmenty roztříštěné do několika souborů? Vypadá to na efektivní způsob ukládání obrazů disku. Přesto by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby se nějaký soubor špatně umístil nebo smazal. Fungovaly by soubory i nadále? Jsem si jistý, že tento článek bude velmi užitečný pro lidi jako já, kteří začali používat Norton. Odvedl jste skvělou práci, když jste "těžko" pochopitelný soubor vysvětlil jednodušeji. Přečtu si více o příponě .gho, protože se mi zdá také důležitá. S pozdravem